Вход

В Вашем браузере должен быть разрешен прием cookiesСправка по использованию элемента «В Вашем браузере должен быть разрешен прием cookies»
Некоторые курсы, возможно, открыты для гостей

Вы в первый раз на нашем сайте?

Для повноцінного доступу до курсів на цьому сайті Вам буде потрібно витратити пару хвилин, щоб самостійно створити обліковий запис. Для доступу безпосередньо до курсів може знадобитися «кодове слово».


Покрокова інструкція:

  1. Вкажіть свої дані в формі «Новий обліковий запис». В якості логіну дозволяється використовувати адресу електронної пошти. Пароль повинен бути не менш ніж 8 символів, має включати цифри та літери без послідовних повторювань.
  2. Вам необхідно дочекатись підтвердження адміністратора Вашої реєстрації - на вказану Вами адресу електронної пошти буде відправлено листа.
  3. Реєстрація здійснюється українською мовою! З детальними інструкціями щодо реєстрації Ви можете ознайомитись на сторінці оголошень (новин) за гостьовим входом!
  4. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням Вашої реєстрації, це може бути пов'язано з невідповідністю вимогам реєстрації. Зв'яжіться з адміністратором.
  5. Прочитайте лист з підтвердженням і пройдіть по зазначеним в ньому посиланням.
  6. Обліковий запис буде підтверджено й Ви ввійдете в систему.
  7. Тепер виберіть потрібний Вам курс.
  8. Якщо для запису на курс потрібно кодове слово, скористайтеся тим що Ви отримали у викладача.
  9. Отже, тепер у Вас з'явився повний доступ до курсу. З цього моменту для доступу до курсів, на які Ви записалися, Вам буде досить ввести логін і пароль (той, що Ви вказали заповнюючи форму).
  10. Електронна адреса адміністратора сайту iio.do@hnpu.edu.ua