Site news

УВАГА! ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ НА ПЛАТФОРМІ МУДЛ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ І СЕСІЇ!!!

 
Інститут інформатизації освіти
УВАГА! ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ НА ПЛАТФОРМІ МУДЛ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ І СЕСІЇ!!!
by Admin User - Monday, 16 November 2020, 11:44 AM
 

Шановні користувачі нашого дистанційного ресурсу! Звертаємось у першу чергу до викладачів і методистів факультетів і кафедр.

     У зв'язку з високим навантаженням на ресурси дистанційної системи, великою кількістю користувачів, що працюють на платформі Мудл, а також у мережі Університету, особливо онлайн, наші серверні потужності, на даний момент, не можуть забезпечити повною мірою необхідну швидкість роботи. Тому ви можете спостерігати затримки при виконанні ситемних команд на дистанційній платформі. Ми приносимо свої вибачення за ситуацію, яка склалася, і запевняємо, що працюємо над виправленням ситуації. Якщо у поточній роботі це не є критичною завадою, то є моменти навчальної роботи для яких час завантаження сторінок є важливим - це контроль знань.

     У світлі сесісії, що розпочинається. Рекомендуємо при визначенні часу проведення контрольних заходів (тестування, іспити, контрольні роботи тощо), для уникнення непорозумінь, зайвих хвилювань і можливих претензій, врахувати особливості технічної роботи системи і закладати у час контрольних заходів 10 - 15 % додаткового часу на особливості роботи сайту, затримки. Тобто якщо ви панували тестування на 30 хвилин, можна при його налаштуваннях надати здобувачам освіти 35 хвилин - тобто додаткові 5 хвилин для компенсації часу затримок.

     Також нагадуємо, що можуть виникати технічні ситуації не пов'язані з роботою нашої платформи, але які ускладнюють онлайн роботу - це якість Інтернет з'єднання, технічні можливості пристроїв користувачів, швидкість Інтернет зєднання користувача тощо, тобто об'єктивні причини ускладнень. У цьому випадку, поряд з ресурсом (діяльністю) контролю знань, відкривайте ресурс для можливості відновлення контакту зі здобувачем і завантаження ним необхідних матеріалів протягом іспиту.

     Не забувайте додавати до розділів з перевірки знань інструкції для здобувачів як з особливостей проведення контролю знань так і їх дій на випадок розірвання Інтернет з'єднання безпосередньо під час проходження іспиту (заліку).


З повагою до усіх учасників освітнього процесу, модератори сайту дистанційної освіти.