Site news

УВАГА!!! ТЕРМІНОВО!!! КАФЕДРАМ, ДЕКАНАТАМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ДО ПО ФАКУЛЬТЕТУ!

 
Інститут інформатизації освіти
УВАГА!!! ТЕРМІНОВО!!! КАФЕДРАМ, ДЕКАНАТАМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ДО ПО ФАКУЛЬТЕТУ!
by Admin User - Friday, 4 December 2020, 12:52 PM
 

У зв'язку з великою кількістю листів зі скаргами на неможливість відновлення паролю і реєстрації, повідомляємо і просимо передати тим користувачам, які не можуть увійти у систему.

Декілька днів тому корпорація Гугл оновлювала систему захисту і суттєво посилила її. Це призвело до того, що поштові адреси, з яких ведеться інтенсивна розсилка, було заблоковано. Наразі листуваня з корпоративних адрес ускладнено, а у деяких випадках і заблоковано! Відповідно корпоративна адреса, на якій працює платформа Мудл, теж тимчасово заблокована корпорацією Гугл!

Керівництву повідомлено про виниклу проблему, і ведеться робота по її виправленню. Сподіваємось повідомити приємні новини по виправленню питання найближчим часом.

У зв'язку з тим, що наразі здійснюються контрольні заходи (іспити і заліки), повідомляємо, що ті хто має вільний доступ до платформи Мудл можуть повноцінно працювати, для тих хто не має доступа рекомендуємо використати, до моменту розблокування роботи, режим відеоконференцій Meet та НЕ корпоративні поштові скриньки.

Про стан вирішення проблеми, що виникла, будемо інформувати у стрічці новин і на факультети, слідкуйте за інформацією.