Site news

УВАГА! ЩОДО ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ!

 
Інститут інформатизації освіти
УВАГА! ЩОДО ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ!
by Admin User - Friday, 4 December 2020, 1:28 PM
 

Шанові користувачі! Питання технічних проблем поступово вирішується!

Частково проблеми з роботою поштових сервісів на платформі Мудл вирішена і здійснюється перевірка. 

Таким чином, має працювати система відновлення і розсилання паролів.

Для перевірки цієї функції ми просимо зробити і відстежуватимемо спроби відновлення паролю тих користувачів, хто мав ускладнення зі входом у систему. Результати повідомьте будь ласка на скриньку адміністратора.

Наступним етапом, найближчим часом, буде перевірка можливостей реєстрації нових користувачів. Її успішність буде свідчити про успішність відновлення повної працездатності нашої дистанційної платформи Мудл.

Тепер УВАГА! Користувачам поштового сервісу ICLOUD!

Даний поштовий сервіс продовжує блокування нашої розсилки, з причин максимального блокування будь якої масової розсилки, з якою саме працюють дистанційні навчальні платформи. Дану проблему у найближчій перспективі вирішити неможливо. Тому рекомендація власникам скриньок icloud змінити скриньку реєстрації на нашій дистанційній платформі Мудл на інший поштовий сервіс (український чи міжнародний). Це розблокує вашу роботу у системі ДН.

P.S. Модератори сайту не несуть відповідальності за проблеми доставки поштової розсилки, пов'язані з переповненням вашого хмарного диску поштового сервісу. Нажаль відмов у доставці листів з платформи Мудл, з цієї причини, чимало! Тому будь ласка слідкуйте за рівнем засміченості власних поштових скриньок!!!