Site news

Викладачам до уваги!

 
Інститут інформатизації освіти
Викладачам до уваги!
by Admin User - Friday, 8 December 2017, 3:21 PM
 
Шановні викладачі! Зверніть увагу на таку інформацію!

Зараз на дистанційній платформі створено певну кількість курсів, і доки студентів зареєстровано небагато, врахуйте деякі особливості роботи з дистанційною платформою! При створенні курсів в обов'язковому полі "Коротка назва курсу" модератори вказують випадковим чином коротке кодування (назву) курсу.

І якщо повна назва повинна відповідати вимогам реєстрації, то коротку Ви можете змінити у налаштуваннях курсу на зручну Вам і студентам! 

Основними умовами при створенні такої короткої назви є:

1. Вона повинна бути короткою!

2. Повинна бути корректною!

3. Повинна бути зрозумілою Вам і студентам, тому можна використовувати навіть "сленгові" назви курсів!), які зазвичай використовуються учасниками навчального процесу повсякденно.

4. Вона повинна бути аутентичною - тобто відображувати тільки Ваш курс і не вносити плутанину. При прямому повторенні чиєїсь назви система повідомить Вам, що така назва вже існує!

5. У випадках спрямованості курсу для певного факультету та/або подібності курсів у різних викладачів, включайте у коротку назву кодування (скорочення) факультету чи спеціальності або посилання на викладача!

При виникненні ускладнень чи питань звертайтеся до модераторів сайту дистанційної освіти!


Успішної та зручної роботи з сайтом. З повагою модератори.