Site news

Щодо питання аудиту курсів, їх створення та видалення.

 
Інститут інформатизації освіти
Щодо питання аудиту курсів, їх створення та видалення.
by Admin User - Tuesday, 27 October 2020, 9:27 PM
 

До уваги факультетів, кафедр, викладачів!

     Шановні користувачі наразі у нашому виші здійснюється аудит курсів щодо їх відповідності навчальним планам, відповідності критеріям дистанційного навчання, наповнення тощо. Наразі він здійснюється керівництвом Університету, але у подальшому такий аудит і ревізія курсів мають стати регулярними з боку деканатів, кафедр і власне викладачів.

У зв'язку з цим уточнюємо ряд організаційних питань:

     1. Створення курсів у відповідності до навчальних планів та закріплення за ними викладачів здійснюється, у першу чергу, відповідальними по факультету (кафедрі) за Дистанційне навчання, модератори сайту залучаються до цього тільки при виникненні ускладнень. Саме навчальні підрозділи є відповідальними за відповідність курсів навчальним планам, їх зміст, запобігання перевантаження зайвими курсами і їх дубляж тощо.

     2. До 30.11.2020 року факультетам, кафедрам і викладачам необхідно провести власний аудит курсів ДО і визначитись з їх необхідністю і якістю. Визначитись з необхідними для створення або видалення. Зважте на те, що непотрібні шаблони-курси можна перейменувати у необхідний курс та змінити викладача, що доступно для закріплених викладачів наявних курсів.

     3. Видалення курсів та реєстрація користувачів залишається за модераторами сайту дистанційної освіти ХНПУ. Для видалення курсів, необхідно подати їх на скриньку модераторів iio.do@hnpu.edu.ua простим списком або таблицею подібною до таблиці реєстрації. У будь якому разі обов’язково вказати шлях до курсу: факультет – кафедра – курс (повна і коротка назви) – викладач – поштова скринька реєстрації викладача.

      4. Для упорядкування навчального процесу, по завершенні терміну аудиту –  з 30.11.2020, курси на видалення  подаються ВИКЛЮЧНО за погодження із деканами і завідувачами кафедр! Списком завіреним ними про погодження і подання на видалення!

      Ми всі разом працюємо майже рік фактично у надзвичайному режимі і після авральної роботи першого карантину необхідно навести лад на нашій дистанційній навчальній платформі. Сподіваємося на максимальне розуміння, підтримку і плідну роботу. С повагою модератори сайту.