Метою викладання дисципліни «Методика навчання фізики в школі» є розгляд основних питань теорії і практики навчання фізики й астрономії.

Основними завданнями вивчення дисципліни «Методика навчання фізики в школі» є ознайомлення студентів із сучасним змістом методичної науки, методами, прийомами, формами та засобами навчання фізики й астрономії в національній школі, з передовим досвідом навчально-виховної роботи кращих учителів, з типовим обладнанням фізичного кабінету. У процесі постановки та виконання робіт лабораторного практикуму формувати у студента вміння та навички користування фізичними приладами, методично і технічно правильно ставити демонстраційні досліди з фізики.


Курс квантової фізики - один з розділів теоретичної фізики, який читається студентам спеціальності "Фізика" фізико-математичного факультету в  сьомому семестрі. Курс обємом 6 кредитів ( 180 год), включає 36 год лекційного матеріалу, 36 год практичних занять і 108 год відводиться на самостійну роботу. В процесі проходження курсу ,студенти знайомляться з основними методами теоретичного дослідження мікрообєктів, висновками, які з них витікають, а також прикладним значенням цих досліджень.

Метою вивчення дисципліни «Основи радіотехніки» є надання студентам основних фундаментальних уявлень з курсу, принципів побудови мереж радіозв’язку і телебачення, принципів побудови радіоприймачів.

Основними завданнями вивчення дисципліни єрозвиток умінь і навичок аналізувати сигнали і радіотехнічні кола; описувати їх за допомогою аналітичних співвідношеньотримання досвіду виконання досліджень і керування характеристик радіотехнічних пристроїв.

У результаті вивчення навчальної дисципліни формуються програмні компетентност відповідно до освітньої програми "Фізика в закладах освіти"

Метою вивчення дисципліни «Загальна фізика та астрономія» є формування у студентів наукового фізичного світогляду, засвоєння фізичних понять, законів, теорій та напрацювання навичок застосування їх на практиці.
Основними завданнями вивчення дисципліни є:
1 знайомство студентів із сучасним змістом, методами, прийомами та формами фізичної науки й астрономії;
2 знайомство здобувачів з досягнення сучасної фізики і техніки;
3 формування у студентів в процесі постановки та виконання робіт лабораторного практикуму вміння та навичок користування фізичними приладами, методично і технічно правильно ставити демонстраційні досліди з фізики.


Метою вивчення дисципліни «Загальна фізика та астрономія» є формування у
студентів наукового фізичного світогляду, засвоєння фізичних понять, законів, теорій та
напрацювання навичок застосування їх на практиці.
Основними завданнями вивчення дисципліни є:
1 знайомство студентів із сучасним змістом, методами, прийомами та формами
фізичної науки й астрономії;
2 знайомство здобувачів з досягнення сучасної фізики і техніки;
3 формування у студента в процесі постановки та виконання робіт лабораторного
практикуму вміння та навичок користування фізичними приладами, методично і технічно
правильно ставити демонстраційні досліди з фізики.

 Метою вивчення дисципліни «Фізика напівпровідників» є: надання студентам основних фундаментальних уявлень з курсу: властивості напівпровідників, експериментальних методів вимірювання параметрів напівпровідникових матеріалів, контактні явища в напвпровдниках, фізичних принципів роботи напівпровідникових приладів, технологї виготовлення напівпровідникових матералів, приладів та їх використання в електронних пристриях. Вивчення курсу «Фізика напівпровідників» сприяє розвитку мислення, оволодінню навичками самостійного вивчення наукової літератури з фізики та набуття умінь застосовувати знання на практиці.