УВАЖНО І ПРАВИЛЬНО ПРАЦЮЙТЕ З НАВЧАЛЬНИМИ КУРСАМИ!!!

УВАЖНО І ПРАВИЛЬНО ПРАЦЮЙТЕ З НАВЧАЛЬНИМИ КУРСАМИ!!!

User Admin -
Кількість відповідей: 0

Шановні колеги!

Звертаємося в першу чергу до викладачів, але і окремим групам студентів ця інформація має бути корисною.

Почастішали випадки некоректної постановки завдань викладачів студентам і відповідно некоректної роботи обох категорій користувачів з дистанційною платформою! Викладачі ставлять завдання завантажувати, представляти матеріали студентам не пояснюючи куди саме і як це робити. Після невдалих спроб студенти заспамлюють поштову скриньку адміністраторів зверненнями, відволікаючи від основної роботи!

Причиною цього є в першу чергу небажання викладачів  і студентів також, освоювати методичні матеріали з користування платформою Мудл!

Запам'ятайте - студенти не викладачі, вони не можуть змінювати курс і просто завантажувати матеріал у теми. Для них необхідно створити якийсь ресурс - семінар, завдання тощо, куди вони будуть викладати виконані завдання для перевірки.

Прохання до викладачів - освоюйте методичні матеріали з правил користування системою Мудл! Ці матеріали є у масовому доступі у мережі Інтернет, поряд з цим вони викладаються на нашому Ютуб-каналі - Дистанційна освіта ХНПУ, у нашому відкритому курсі КОРИСТУВАЧ СИСТЕМИ МУДЛ, який знаходиться за адресою: Інститут інформатизації освіти - Науково-навчальна лабораторія розробки програмного забезпечення, нашої дистанційної платформи.
Прохання до студентівзнайомитися з вище означеними з методичними матеріалами, для успішної роботи на платформі, і подальшого використання подібних платформ у професійній діяльності, і головне питання по наповненню курсів задавати у першу чергу викладачам!!!

Користувачі, які недослухаються до порад, діяльність яких призводить до  заспамлення поштової скриньки адмінів, зривів у роботі дистанційної платформи, будуть блокуватися до виправлення ситуації.

Ми постійно працюємо по наповненню платформи методичними текстовими і відеоматеріалами, оновлюємо існуючі, завжди спрямовані на допомогу у питаннях, що входять до нашого сфери відповідальності.

З повагою, адміністрація дистанційної платформи Мудл ХНПУ.


(Відредаговано Підчасов Євген Вікторович - початкове подання понеділок 18 травень 2020 04:41 )