До уваги зареєстрованих користувачів та тих хто реєструється!!!

До уваги зареєстрованих користувачів та тих хто реєструється!!!

User Admin -
Кількість відповідей: 0

Шановні користувачі сайту Дистанційної освіти!
Викладачі, студенти, аспіранти, слухачі курсів.

У зв'язку зі збільшенням кількості некоректних реєстрацій та неактивних акаунтів, модератори сайту вимушені звернутися з таким попередженням:

1. Уважно читайте вимоги та правила реєстрації на сайті, виконуйте усі вимоги коректно, що дозволить уникнути ускладнень при реєстрації, закріпленні за курсами та користуванні контентом.

2. Для підтвердження реєстрації ОБОВ'ЯЗКОВО необхідний список студентів (аспірантів, слухачів) від викладача курсу!!! Модератори не володіють інформацією про реальність того, хто надає запит на підтвердження реєстрації.

3. Реєструватися необхідно із дотриманням смислових, синтаксичних та граматичних вимог УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!!

4. Викладачі вносять у поле "ім'я" - ім'я та по-батькові, такою формою як будуть до Вас звертатися студенти!

5. Адреси електронної пошти повинні бути міжнародних або вітчизняних мереж, російські мережі заборонені і заблоковані.

6. Акаунти, що не відповідають вимогам, створені із граматичними, синтаксичними, стилістичними та іншими помилками, мовами відмінними від української (крім окремих випадків узгоджених з модераторами) будуть видалятися без попередження!!!

7. Акаунти, які є неактивними більше року, будуть видалятися після одного попередження (при відсутності відповіді протягом 10 днів).

Шановні колеги та користувачі сайту, дотримання етичних вимог, вимог реєстрації та користування сайтом надасть змогу отримати максимальну ефективність, продуктивність та задоволення від співпраці і користування ресурсом.


Дякуємо і сподіваємося на розуміння, з повагою модератори сайту.