Щодо завантаження матеріалів у курси! Увага!

Щодо завантаження матеріалів у курси! Увага!

User Admin -
Кількість відповідей: 0

Шановні користувачі (викладачі, здобувачі)!

Можна підбити перші підсумки за результатами наповнення курсів, завантаження білетів, прикріплення відповідей до іспитів, заліків, завдань тощо. 

Незважаючи на наші прохання контролювати обсяг файлів, що завантажуються, надані  рекомендації, відеоінструкції по завантаженню білетів, які розробили Вам на допомогу, багато  користувачів завантажують до курсів файли великих обсягів, білети у вигляді купи сканів великого обсягу, студенти завантажують свої відповіді у тій же формі і теж у великих обсягах, які залишаться після іспиту  в системі непотрібними. Все це збільшило за тиждень завантаженість наших сховищ до 50% і за даної тенденції робота сайту може бути найближчим часом заблокована перевантаженням.

У зв'язку з ситуацією, що складається із перевантаженням, адміністрацією сайту прийнято рішення про такі заходи:

1. Більш жорстко обмежено обсяг завантаження файлів, наразі він складає 10Мб. Файли великих об'ємів (відео, підручники, посібники, великі презентації тощо)  викладайте посиланнями, стискайте, архівуйте, використовуйте зовнішні хмарні технології тощо.

2. Некоректно завантажені завдання іспитів, а також відповіді студентів, за 30 днів по закінченні сесії будуть автоматично видалені з сервера. У нас нажаль НЕМАЄ ресурсу їх зберігати безкінечно довго. Тому, за потреби, зберігайте їх у себе. Відповіді студентів мають зберігатися на кафедральних ресурсах у відповідності до правил Університету.

3. Також, це торкнеться інших великих за розміром файлів або їх загальної  надвеликої кількості у курсах. В  системі Мудл є модулі статистики, які дозволяють контролювати цей процес. По закінченні сесії буде здійснено ретельну чистку. Наприклад деякі викладачі замість списку літератури завантажують великі бібліотеки літератури.  Вибачаємось за можливі незручності, намагаємося працювати максимально у ваших інтересах і у інтересах навчального процесу. 

4. Найближчим часом, за першої можливості, будуть надані рекомендації по використанню форматів файлів та їх стисканню, особливо фото які викладаються викладачами і студентами.

5. Ведеться робота по збільшенню обсягів наших сховищ. Але ми не Гугл корпорація, і не маємо мільйонів гігабайт сховищ.

Запам'ятайте, кожний не потрібний Вам файл, що залишився на сервері, забирає  необхідне місце для матеріалу у іншого викладача і вас самих.