Очищення платформи ДО по завершенню навчального року!!!

Очищення платформи ДО по завершенню навчального року!!!

User Admin -
Кількість відповідей: 0

Шановні користувачі (викладачі, здобувачі)!

Можна підбити перші підсумки за результатами наповнення курсів, роботи з ними, завантаження контенту, прикріплення відповідей до іспитів, заліків, завдань тощо. 

Завершується період інтенсивної роботи над курсами і роботи зі здобувачами. В цей період з об'єктивних і суб'єктивних причин правила роботи з курсами дотримувались умовно (багато  користувачів завантажували до курсів файли великих обсягів, велику їх кількість як навчальний контент, тобто платформа використовувалась більше як сховище і не використовувались можливості системи Мудл з інтерактивного навчання). Також під час роботи з курсами і сесій студенти  (здобувачі) завантажували свої відповіді і теж у великих обсягах, які залишаються після іспиту  в системі непотрібними. 

У зв'язку з цим, адміністрація сайту нагадує про необхідність таких заходів:

1.  Нагадуємо, що більш жорстко обмежено обсяг завантаження файлів, наразі він складає 10Мб. Файли великих об'ємів (відео, підручники, посібники, великі презентації тощо)  викладайте посиланнями, стискайте, архівуйте, використовуйте зовнішні хмарні технології тощо.

2. Відсортуйте завантажені файли та матеріали курсів, видаліть непотрібний та застарілий контент. Будь яка непотрібна інформація, що залишається на сайті, займає місце для необхідних ваших же матеріалів і матеріалів ваших колег.

3. УВАГА!  НАГАДУЄМО! Сесія завершилася, на сайті наразі зберігається велика кількість відповідей студентів, обговорень, завдань (у лекціях, практичних, завданнях, форумах, іспитах тощо), за 30 днів по закінченні сесії вони будуть автоматично видалені з сервера (31.07.2020 дедлайн). У нас нажаль НЕМАЄ ресурсу їх зберігати безкінечно довго. Тому, за потреби, зберігайте їх у себе. Відповіді студентів на іспитах і контрольних заходах мають зберігатися на кафедральних ресурсах у відповідності до правил Університету.

4. Це торкнеться й інших великих за розміром файлів або їх загальної  надвеликої кількості у курсах. В  системі Мудл є модулі статистики, які дозволяють контролювати цей процес. По закінченні сесії буде здійснено ретельну чистку. Наприклад деякі викладачі замість списку літератури завантажують великі бібліотеки літератури.  Вибачаємось за можливі незручності, намагаємося працювати максимально у ваших інтересах і у інтересах навчального процесу. 

5. У курсах залишилися результати роботи студентів і їх оцінювання, за необхідності збережіть усі необхідні оцінки (підсумкові і поточні) у вигляді файлу xls й очистіть історію курсу.

6. Також, якщо закріплені до курсів студенти завершили його вивчення - відрахуйте їх з курсу, звільніть місце для нових потоків здобувачів.

7. Найближчим часом, за першої можливості, будуть надані рекомендації по використанню форматів файлів та їх стисканню, особливо фото які викладаються викладачами і студентами. Вивчайте надані методичні матеріали викладені на платформі Мудл та нашому Ютуб каналі "Дистанційна освіта ХНПУ", зараз як раз є час надолужити знання з цього напрямку.

8. Ведеться робота по збільшенню обсягів наших сховищ. Але ми не Гугл корпорація, і не маємо мільйонів гігабайт сховищ.

9. Протягом літа, до початку навчального року ви можете повноцінно працювати з навчальними курсами, наповнювати їх необхідним контентом, готувати до нового навчального року, задіявши усі можливості і ресурси Мудл.

10. Особливу увагу приділіть курсам, яких ще не торкалися і вони існують тільки як оболонка. Подібні курси, за умови ігнорування їх довгий час, погіршують статистику кафедр, викладачів і Університету вцілому. З початком нового навчального року буде підніматися питання по видаленню незадіяних оболонок курсів.

З повагою, адміністрація сайту ДО.